Kinezët japin 84 milionë për Bale

10 janar 20:30

Klubi kinez, Guangzhou Evergrande, ka bërë një ofertë masive prej 84 milionë funtesh për yllin e Real Madridit, Gareth Bale, sipas Don Balon.

28 vjeçari thuhet se nuk është i interesuar që të transferohet në Kinë, por mund të joshet që të rikthehet në Premier Ligë.

Për më tepër, Chelsea, Manchester United dhe Tottenham raportohet se kanë kontaktuar me Madridin, për një transferim te Bale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, tha në një intervistë me…