Kjo është e ardhmja e Haalandit

23 prill 11:19

Drejtori sportiv i Borussia Dortmundit, Michael Zorc, ka konfirmuar edhe një herë se Erling Haalandi nuk do të largohet.

“Ne bëmë një deklaratë shumë të qartë për Haalandin. Vendimi nuk do të merret pa Borussia Dortmundin. Pavarësisht se ku do të përfundojmë ne si klub, Erlingu do të vazhdojë të luajë për Dortmundin sezonin tjetër”, ka thënë Zorc.

Barcelona, Real Madridi dhe Chelsea janë vetëm disa nga klubet e interesuar për t’i siguruar shërbimet e sulmuesit norvegjez.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komiteti për menaxhimin dhe parandalimin e përhapjes së Covid-19 në…