Kjo është renditja e golashënuesve në Kosovë

12 mars 2018 | 13:44

Sulmuesi i KF Drenica, Genc Hamiti vazhdon të jetë kryesues në listën e golashënuesve në Vala Superligën e Kosovës në futboll.

Ai ka realizuar deri tash 10 gola, kurse një gol më pak të shënuar e kanë Mirlind Daku, Kastriot Rexha dhe Artur Magani.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Inovacionit dhe Ndërmarrësisë, Besim Beqaj, ka takuar një…