Koha për familjen Haradinaj (Foto)

03 mars 15:48

Duket se sot kryeministri Ramush Haradinaj ka vendosur që ditën ta kalojë së bashku më familjen e tij.

Kështu së paku tregon përmes një fotografie, gruaja e tij, Anita Haradinaj.

Haradinaj që nga marrja e pozitës së kryeministrit ka punuar shumicën e kohës edhe gjatë fundjavës, por sot duket se ka vendosur të jetë së bashku më gruan dhe fëmijët e tij.

Sunny 😎 Saturday!!! #familytime #us #welcomemarch

A post shared by Anita Mucaj (@amucaj) on

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shqiptari nga Podujeva i cili jeton në Kryeqytetin e Gjermanisë…