Kohfeldt: Rashica shënon nga çdo pozitë

07 shkurt 11:26

Trajneri i Werder Bremenit, Florian Kohfeldt, e ka ngritur në qiell reprezentuesin e Kosovës, Milot Rashicën.

Ky i fundit e shkroi emrin e tij në histori të klubit gjerman pasi ka shënuar gola në gjashtë ndeshje radhazi në Kupën e Gjermanisë. “Ai godet nga çdo pozitë, shënon nga çdo pozitë.

Miloti ka punuar në mënyrë të jashtëzakonshme në fazën defansive. Rashica është rrezik për çdo mbrojtës dhe mbrojtje në Bundesligë”, ka thënë Kohfeldt.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Komuna e Skenderajt ka njoftuar se më 11 shkurt do…