Konfirmohet lidhja e Shawn Mendesit me Camila Cabellon

09 korrik 11:21

Tashmë duket se Shawn Mendes dhe Camila Cabello kanë konfirmuar se janë çift. Këngëtari 20-vjeçar dhe këngëtarja 22-vjeçare janë parë për dore të dielën në West Hollywood, Kaliforni.

Çifti kishte veshje sportive dhe ndanë çaste romantike gjatë shëtitjes së tyre. Fillimisht u tha se Shawn dhe Camila janë miq të ngushtë, por tani doli se janë lidhur me njëri-tjetrin.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kampioni i Kosovës në Futboll, Feronikeli, ka synime të mëdha…