Königs-Villen Immobilien GMbH, dhe Sgn Bau Bucolli ua urojnë gjithë shqiptarëve festën e Flamurit

28 nëntor 15:28

Afaristi shqiptar, ish-ushtari i UÇK-së, drenicaku Albert Bucolli i cili jeton dhe vepron në Gjermani, në emër të stafit të kompanive Königs-Villen Immobilien GMbH, dhe të Sgn Bau Bucolli, si dhe në emrin e tij personal ua uron gjithë shqiptarëve kudo që janë festat me rastin e 28 Nëntorit.

“28 Nëntori – Dita e Flamurit, është festa që bashkon shqiptarët anë e mbanë botës, është festa që shqiptarët i bën një”, ka shkruar Bucolli në llogarinë e vet në “Facebook”.

Urimi i plotë i Albert Bucollit:

28 Nëntori – Dita e Flamurit, është festa që bashkon shqiptarët anë e mbanë botës, është festa që shqiptarët i bën një.

Shfrytëzoj rastin që, në emrin tim personal dhe në atë te stafit ton te Firmes Königs-Villen Immobilien GMbH, dhe te Sgn Bau Bucolli, t’i përcjell çdo shqiptari urimet më të përzemërta me rastin e 28 Nëntorit , Ditës së Flamurit, me dëshirën që të jetojmë përherë të bashkuar, në harmoni me njëri tjetrin, duke kujtuar me krenari të kaluarën, duke mbrojtur të tashmen, dhe duke ndihmuar të ardhmen.

Albert Bucolli

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, datën e shpalljes së pavarësisë…