Kontrabandë me vaj motorik, arrestohet një person në pjesën veriore

25 maj 16:50

Një person është prangosur nga policia pasi është kapur duke bërë kontrabandë me mallra.

I dyshuari me inicialet M.K., me t’u ndalë i janë zënë 104 pako me vaj motorik, katër disqe (fellne) dhe gjashtë goma, ka njoftuar policia.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti është duke u trajtuar nga njësitet përkatëse policore të Drejtorisë rajonale kufitare veri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, ka thënë se…