Kosova mbajti stërvitjen e parë në Paris

21 mars 17:44

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll ka mbajtur seancën e parë stërvitore nën drejtimin e përzgjedhësit të ri, Bernard Challandes në Paris.

Kosova do të zhvillojë dy ndeshjeve miqësore kundër Madagaskarit dhe Burkina Fasos. Nga afër seancën stërvitore të kombëtares e ka ndjekur edhe presidenti i FFK-së, Fadil Vokrri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shumë lojtarë do t’iu skadojnë kontratat me skuadrat e tyre…