Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenneri bëhen ‘leopardë’

16 gusht 2019 | 11:08

Kourtney Kardashian është duke u përgatitur për shitjen e produkteve të limituara që lidhen me kujdesin ndaj vetes.

Ajo bashkë me motrën modeluese, Kendall Jenner, kanë bërë një shfaqje promovuese.

Ylli 40-vjeçar bashkë me Jennerin në bikini leopard kanë “thyer” sërish rrjetet sociale.

Image result for Kourtney Kardashian dhe Kendall Jenner bëhen ‘leopardë’

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kourtney Kardashian është duke u përgatitur për shitjen e produkteve…