Krasniqi riemërohet zëvendësministër i Financave

18 qershor 2020 | 20:30

Agim Krasniqi për të disatën herë do të ushtrojë funksionin e zëvendësministrit në Ministrinë e Financave.

Se ka marrë bekimin e kryeministrit Avdullah Hoti për të mbajtur këtë pozitë, ka njoftuar vet Krasniqi.

““Duke falënderuar kryetarin Isa Mustafa dhe Kryeministrin Hoti për besimin e dhënë, vazhdoj të jap kontributin tim si zëvendësministër në Ministrinë e Financave. Vazhdojmë”, ka shkruar Krasniqi në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Sllovenia ka lajmëruar se do të vendosë masa më të…