Kriza e Besës, afër fundit

26 dhjetor 2017 | 11:30

Kriza e madhe e Besës së Pejës pritet të marrë fund me përfundimin e këtij viti. Gazeta mëson se biznesmenëve Ekrem Lluka dhe Bakir Burri pritet t’i bashkohen në fillim të vitit 1218 edhe vëllezërit Devolli dhe kompania “Elkos”.

Skuadra pejane që ishte ndër më të mirat në vend për shumë vite me radhë, këtë edicion është duke pasur rezultate shumë të dobëta, kurse pas sezonit vjeshtor renditet e dhjeta dhe rrezikon seriozisht rënien nga elita.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë emërimin e pesë…