KRU “Gjakova”, pas 12 orësh punë, eliminon defektin në gypin kryesor

23 maj 11:13

KRU “Gjakova”, në krye me kryeshefin ekzekutiv Ismet Ahmeti, falënderojnë Komunën e Rahovecit, respektivisht kryetarin e komunës Smajl Latifi dhe bashkëpunëtorët e tij, të cilët kanë ofruar mbështetjen, duke vizituar në orët e vona ekipet e KRU “Gjakova”, me rastin e defektit të mbrëmshëm në afërsi të fshatit Marmull. Ekipi i KRU “Gjakova”, pas një pune prej më shumë se 12 orësh, ka arritur ta eliminojnë defektin në gypin kryesorë 800 fi, duke ua rikthyer furnizimin me ujë zonave përkatëse.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Mbrojtësi i Juventusit, Daniele Rugani, ka folur për muajin e…