Kryeministri i falendërohet Rita Orës

18 shkurt 23:11

Kryeministri Ramush Haradinaj ka falendëruar Rita Orën që u bë pjesë e festimit të 10-vjetorit të pavarësisë dhe miqtë ndërkombëtarë.

Postimi i plotë i Haradinajt në llogarinë e vet në Facebook:

Falemnderit Rita Ora që madhështove festën! Falemnderit miq ndërkombëtarë që keni ndarë gëzimin me ne! Falemnderit motra dhe vëllezër shqiptarë! Falemnderit qytetarë të Kosovës!

Dhjetë vjetorit të pavarësisë i keni dhënë shpirt!

RH

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Së paku 18 vetë kanë humbur jetën dhe shumë të…