Kryetari i Degës së OVLUÇK-së në Kaçanik ftohet nga Gjykata Speciale

24 janar 14:06

Kryetari i Degës së Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK) në Kaçanik, Hajrush Kurtaj është ftuar për intervistim nga Gjykata Speciale.

Lajmin e ka bërë me dije kryetari i OVLUÇK-së, Hysni Gucati.

“I ftuari i radhës nga Gjykata Speciale është anëtari i kryesisë qendrore të Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së dhe kryetar i Degës së Kaçanikut, Hajrush Kurtaj!”, ka shkruar Gucati në llogarinë e vet në “Facebook”.

/Epoka e re/

Image result for hajrush kurtaj

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndeshjet e raundit të tretë të grand slam të Australian…