Kryetari i Mitrovicës viziton ish-krerët e UÇK-së në Hagë

18 mars 15:38

Kryetari i Mitrovicës, Bedri Hamza, ka vizituar sot ish-krerët e Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Hashim Thaçin, Kadri Veselin, Jakup Krasniqin dhe Rexhep Selimin në Hagë.

Hamza ka thënë se të gjithë ishin si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur.

“Sot përfundova vizitën time në Hagë ku takova Hashimin, Kadriun, Bacin Jakup e Rexhën. Ata si gjithmonë me moral të lartë e atdhedashuri të palëkundur!”, ka shkruar Hamza në “Facebook”.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, dhe presidenti i Serbisë, Aleksandër…