Kryetari i Vushtrrisë viziton familjen Thaçi dhe Veseli (foto)

10 nëntor 15:52

Kryetari i Komunës së Vushtrrisë, Ferit Idrizi, ka vizituar familjen e ish-presidentit Hashim Thaçi dhe atë të ish-kryetarit të Kuvendit, Kadri Veseli.

Kryetari i Vushtrrisë në “Facebook” ka shpërndarë disa fotografi nga vizita në këto familje, duke shkruar: “LIRIA KA EMËR. Vizitë në familjet Thaçi e Veseli. Si çdoherë të fortë e bujarë, të gatshëm kur vendlindja thërret”.

May be an image of 5 people, people standing, people sitting and indoor

May be an image of 1 person, sitting and indoor

May be an image of 5 people, people sitting and indoor

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këtë e ka bërë të ditur ambasadorja e Kosovës në…