Kryeziu sot përuron dy drama

09 dhjetor 08:17

Dramaturgu dhe regjisori Ekrem Kryeziu sot (e hënë), me fillim prej orës 14.00, në Bibliotekën Kombëtare të Kosovës do t’i përurojë dy drama të cilat i ka botuar këtë vit. Për dramat e tij do të flasin Emin Z. Emini, Agron Shala dhe Flamur Maloku.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK), Jakup Krasniqi, ka…