Kryhet autopsia e Cameron Boyce, shkaku i vdekjes nuk dihet

10 korrik 11:29

Është kryer një autopsi për ta përcaktuar vdekjen e aktorit të Disney, Cameron Boyce. Më shumë informacione do të dalin pas hetimeve të mëtejshme pasi mjeku nuk ishte në gjendje të arrinte menjëherë në përfundim.

“Analisti mjekësor në Los Angeles thotë se autopsia u krye të hënën dhe shkaku i vdekjes është në pritje”, ka thënë Brendon Geoffrion nga Entertainment Tonight.

Familja e Cameronit tha se ai vdiq në gjumë për shkak të një konfiskimi që ishte një rezultat i një gjendje të vazhdueshme mjekësore për të cilën po trajtohej.

Aktori ishte vetëm 20 vjeç kur vdiq dhe kishte shumë projekte duke punuar.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Angelina Jolie dukej e përsosur kur doli nga një hotel…