Kurseni 500 euro në “Comodita Home”

16 qershor 2020 | 14:13

“Comodita Home”,  vjen me ofertën gjigante në dyshekun më të sofistikuar në treg Hybrid.

Në gamën e gjerë të produkteve “Comodita”,  është dysheku Hybrid, dyshek ky i dizajnuar dhe prodhuar nga ekspertë italianë. Cilësia e lartë italiane gjendet në përbërjen e ndërlikuar të dyshekut me pesë shtresa të prodhuara me teknologjinë më inovative si shkuma poliuretane, sustat individuale, shkuma memory dhe mbështjellësi i plotësuar me mbushje mikrofibrash.

Lartësia prej 30 cm e dyshekut Hybrid i jep pamjen madhështore çdo kornize shtrati, kurse ndjenja e rehatisë që ofron duke mbështetur secilën pjesë të trupit, bën që të ju mungojëdysheku gjatë gjithë ditës.

Tani, për klientët e saj, “Comodita Home”,  ka sjellë një mundësi të rrallë për të kursyer 500 euro  duke blerë dyshekun Hybrid për dy persona me zbritje. Sepse 500 euro të kursyera janë 500 euro  të fituara.

Të gjithë ju që dëshironi të bëni gjumin më të mirë, të zgjoheni të ripërtëritur dhe të arrini majat e produktivitetit, tani është mundësia më e mirë ndonjëherë për të marrë dyshekun Hybrid me 10 vite garancion duke kursyer 500 euro.

Por, “Comodita” Home nuk ndalet me kaq. Ofertat nuk përfundojnë këtu. Zbritje të mëdha ofrohen edhe në kategorinë e produkteve të gjumit e për fëmijë, të kuzhinës, banjos, aksesorëve dekorativ dhe në çanta të udhëtimit. Ju po ashtu mund të merrni dyshekun Memory me 50% zbritje dhe të ktheni dyshekun tuaj të vjetër duke fituar kështu edhe 50 euro.

Në “Comodita Home” ju kurseni paratë dhe fitoni cilësinë.

Artikull i sponzorizuar

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë me…