Kurti dhe Murati mbajnë konferencë për medie

28 tetor 08:35

Kryeministri Albin Kurti, bashkë me Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, mbajnë sot konferencë për media, në lidhje me operacionalizimin e masës 2.1-Subvencionimi i Kredive Investive – dhe masës 2.4 – Mbështetje e eksportit- të Pakos së Ringjalljes Ekonomike.

Kjo konferencë nis në orën 10:00 në ndërtesën e Qeverisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Grupit Parlamentar të AAK-së, Besnik Tahiri sot me…