Kurti: Diskutimet dhe puna në Lëvizje vazhdojnë

15 janar 2018 | 22:22

Pas mbledhjes së kryesisë dhe grupit parlamentar të Vetëvendosjes, i nominuari i vetëm për kryetar të kësaj partie, Albin Kurti ka folur shkurtë për media, duke pohuar se diskutimet dhe puna në Lëvizje vazhdojnë.

“Ishte mbledhje e gjatë, diskutimet vazhdojnë, e po ashtu edhe puna në Lëvizje”, ka thënë shkurt Kurti, duke mos pranuar të përgjigjet në pyetjen e mediave nëse ka arritur ta bashkojë partinë. (KP)

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
I pari i Prishtinës, Shpendi Ahmeti, ka theksuar se Kryesia…