Kush janë dy figurat e Vetëvendosjes që nuk po e duan Kurtin për kryetar partie

13 dhjetor 2017 | 23:21

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Liburn Aliu, ka thënë se nuk ka ndarje formale të kësaj lëvizje, por ka konfirmuar se janë dy palë në konflikt dhe me mospajtime.

Aliu në emisionin “Interaktiv” ka thënë se janë dy individë që nuk e duan Albin Kurti kryetar të Lëvizjes Vetëvendosje: Dardan Molliqaj dhe Visar Ymeri.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Në takimin e fundivitit me ambasadorët dhe përfaqësues të trupit…