Ky është banori që lë përfundimisht garën e BBV3 dhe heq dorë nga çmimi i madh

19 maj 2024 | 00:04

Françeska ka qenë banorja që është larguar përfundimisht nga shtëpia e BBV3, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi më i madh.

Françeska u shpreh se ishte një diçka që e priste dhe nuk i erdhi habi.

Pesë banorët që shkojnë në finale janë Heidi, Romeo, Juli, Meritoni dhe Egla.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Cristiano Ronaldo ka thënë se mendon se Arsenali do të…