Ky është emri i Princit të sapolindur

27 prill 12:44

Princi i ri i Britanisë së Madhe, i cili ka ardhur në jetë mesditën e të hënës është pagëzuar me emrin Louis Arthur Charles.

Ky lajm është bërë me dije nga Pallati mbretëror.

“Duka dhe dukesha e Kembrixhit janë të gëzuar të njoftojnë se ata e kanë bekuar djalin e tyre me emrin Louis Arthur Charles. Fëmija do të njihet si Princi mbretëror Luis i Kembrixhit”, është thënë në deklaratën e Pallatit mbretëror.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Të burgosurit në Guatemala janë përleshur ndërmjet vete me armë…