Ky është rezultati pas pjesës së parë në ndeshjen Prishtina – Trepça ‘89

31 tetor 2018 | 18:43

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes në mes Prishtinës dhe Trepçës ‘89, e cila po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Vendasit janë duke fituar me golin e shënuar nga Mario Morina, në minutën e 16-të. Pesë ndeshjet e kësaj xhiro kanë përfunduar, ku spikat fitorja e Ballkanit ndaj Llapit në stadiumin “Zahir Pajaziti”.

/Epoka e re/  

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryetari i Komunës së Skenderajt, Bekimi Jashari, ka paralajmëruar formimin…