Kylie dhe Travis shijojnë në maksimum pushimet

21 janar 11:17

Ylli televiziv Kylie Jenner dhe i dashuri saj Travis Scott kanë shkuar për pushime në ishullin britanik Turks dhe Caicos. Sipas “Hollywood Life”, ata janë disa ditë me radhë aty.

Çifti si duket po e shijon në maksimum këtë pushim pasi gjatë kohës sa janë atje janë duke publikuar vazhdimisht fotografi në rrjete sociale.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja 49-vjeçare Jennier Lopez ka postuar në “Instagram” një fotografi…