Kylie Jenneri bëhet nënë, zbulon se pse e mbajti të fshehur shtatzëninë

06 shkurt 2018 | 10:25

Kylie Jenner ka lindur një vajzë. 20-vjeçarja vendosi ta bëjë me dije këtë lajm katër ditë pas lindjes së vajzës përmes një postimi në “Instagram”.

“Vajza ime e bukur dhe e shëndetshme e vogël mbërriti më 1 shkurt dhe unë thjesht nuk munda të prisja për ta ndarë këtë bekim me ju”, ka shkruar Kylie Jenneri.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shiloh dhe Zahara kanë vendosur t’i ndjekin hapat e mamasë…