Fëmijët e aktores së famshme ndjekin hapat e mamasë

06 shkurt 10:24

Shiloh dhe Zahara kanë vendosur t’i ndjekin hapat e mamasë së tyre. Bëhet fjalë për yllin e Hollywoodit, Angelina Jolie, e cila duket se ka vendosur që fëmijët e saj t’i marrë me vete në prezantimet apo projektet e rëndësishme.

Angelina javën e kaluar është prezantuar në ceremoninë e Annie Awardsit 2018 në Los Angeles nën shoqërinë e dy fëmijëve.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Liridon Fetahaj ka thënë për “Epokën e re” se skuadra…