Kylie Jenneri pranon dhuratë një veturë luksoze

27 shkurt 2018 | 10:37

Kylie Jenneri ka bërë me dije se ka pranuar një dhuratë tejet luksoze.

Ajo ka postuar në rrjetet sociale fotografinë e automjetit të saj të ri që kap vlerën rreth 1.4 milion dollarë.

Kylie ka treguar se vetura është një dhuratë për lindjen e foshnjës së quajtur Stormi.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Fama e saj është në rritje të vazhdueshme dhe kjo…