Kylie Jenneri, shtatzënë

26 janar 2018 | 11:06

Për muaj me radhë në mediet rozë është folur për pritjen e ëmbël të më të voglës së familjes Kardashian, Kylie Jenner.

Bukuroshja 20-vjeçare dhe partneri i saj Travis Scott nuk janë prononcuar për mediet, edhe pse Kylie Jenner është fotografuar disa herë nga paparazët me barkun e rrumbullakosur. Por këtyre thashethemeve duket se u ka ardhur fundi. Revista “People” ka shkruar se 20-vjeçarja është shtatzënë dhe familja e saj e mbështet, pavarësisht prej moshës së saj të vogël.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
“Java e Modës” në Paris sapo ka nisur mirë dhe…