Kylie “pushton” ballinën e “Vogue” (Foto)

04 gusht 11:13

Kylie Jenner është përsëri vajza që ka pushtuar ballinën e “Vogue” derisa ajo ka pozuar me një fustan të kuq për ta treguar “fuqinë dhe vendosmërinë” në numrin e Hong Kongut.

Kylie është dukur jashtëzakonisht bukur derisa ka pozuar për edicionin e “Vogue Hong Kong”.

Afaristja e kozmetikës, 22 vjeçe, ka pasur të veshur një fustan të Yves Saint laurent, derisa ka bërë foto të nxehta para kamerës. Edhe kësaj here ajo ka treguar se pse është një prej femrave më të njohura në botë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Lirim Kastrati i ka dhënë fund aventurës së tij te…