Labinot Tahiri nesër publikon këngën e re

15 tetor 15:22

Këngëtari i njohur Labinot Tahiri ka njoftuar se nesër (e premte) do të publikojë  këngën e re.

Në llogarinë e tij në “Instagram”, ai ka shkruar se kjo këngë do jetë në bashkëpunim me të motrën e tij, Sarandën.

Ai ka treguar se projekti do të lansohet në orën 16:00 dhe do jetë i disponueshëm kudo në platformat muzikore.

View this post on Instagram

Tê dashur dëgjues të këngêve tona, ju ata qê u rritêt, e kryet maturat, dasmat dhe mbrëmjet me mua! Tani i erdhi koha i një dueti të shumë pritur nga unë dhe motra ime SARANDA( gurbetqarja) 😢 Diasporë e dashur dhe ju qytetarë, e keni dhe do ta degjoni një këngë të mrekullueshme, ku ashtu në këtë këngë kam nxjerrur favorite vajzat! Nesër do ta keni nëpër shtëpitë dhe veturat e juaja, ekrane televizive dhe youtube! Kjo këngë editohet nga Eurolindi! Kënga është shkruar dhe kompozuar nga Valon Biba dhe Valdrini! Një supër këngë. ME DASHURI LABI DHE SARANDA-KOSOVË E SHQIPËRISË. Nesër në ora 18:00, do jenë dy zëra VËLLA E MOTËR ME KENGË TË RE. Tetor 2020 @saranda_tahiri_derguti

A post shared by Labinot Tahiri FKSH✨ (@labinottahiriofficial) on

 

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Infrastrukturës, Arban Abrashi ka zhvilluar një vizitë pune…