Laura Pausini surprizon fansat

20 dhjetor 11:21

Pas një viti shkëputjeje nga tregu muzikor, këngëtarja italiane ka surprizuar fansat.

Laura Pausini, në llogarinë e saj në “Instagram”, ka njoftuar për lansimin e albumit në vitin 2018 si dhe një turne botëror.

Këngëtarja në një postim në rrjetet sociale ka publikuar edhe datat e turneut i cili nis në Romë, më pas në Miami, Nju Jork, Los Angelos dhe në shtete të tjera të botës.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtari Enrique Iglesias dhe ish-tenistja Anna Kournikova janë bërë prindër…