LDK-ja hap fushatën zgjedhore në sheshin “Ibrahim Rugova”

23 shtator 2019 | 13:16

Lidhja Demokratike e Kosovës (LDK) të mërkurën do ta hapë fushatën në sheshin “Ibrahim Rugova” në orën 19:00.

Në këtë tubim elektoral do të marrin pjesë zyrtarët më të lartë të LDK-së, anëtarësia dhe simpatizantët.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Kryeministri në detyrë, Ramush Haradinaj, bashkë me bashkëshorten e tij…