LDK-ja zgjedh kryetarët e dy degëve të saj në Gjakovë e Hajvali

12 maj 22:02

Lidhja Demokratike e Kosovës po zhvillon procesin zgjedhor brenda partisë.

Përmes një postimi në Facebook, LDK ka njoftuar se ka zgjedhur kryetarët në dy degë të saj.

“Punimet e Kuvendit zgjedhor i kanë përfunduar LDK Prishtinë, Dega V, e cila ka zgjedhur për kryetar Dr. Izet Sadiku dhe LDK – Gjakovë, e cila ka rizgjedhur për kryetar, Dr. Luan Gola”, thuhet në njoftimin e tyre.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shtetet e Bashkuara kanë zhvilluar një raketë sekrete për të…