Lëndohen katër persona në një aksident në Podujevë

03 tetor 2019 | 13:52

Katër persona janë lënduar pas një aksidenti në mes të tri veturave në Podujevë.

Policia e Kosovës ka bërë me dije se në këtë aksident janë lënduar tre meshkuj dhe një femër.

“Në vendin e ngjarjes ka dalë prokurori dhe me vendim të tij rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Moussa Diaby u ble në verë për ta zëvendësuar Julian…