Lëndohet Grezda, mungon një muaj

15 janar 12:03

Futbollisti i Kombëtares së Shqipërisë, Eros Grezda do të mungoj të paktën një muaj. Kjo vjen pasi lojtari kuqezi i skuadrës skoceze, Rangers e ka lënduar kaviljen.

Testet mjekësore kanë treguar se 23-vjeçari duhet t’i nënshtrohet për 30 ditë fazës strikte të rehabilitimit, larg shokëve të skuadrës.

Grezda gjatë verës u transferua në skuadrën që drejtohen nga Stiven Gerrard, deri tash ka regjistruar tetë paraqitje dhe ka shënuar dy gola.

/Epoka e re/

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Bardhyl Mahmuti Në 20-vjetorin e aktit gjenocidar në Reçak, nënkoloneli…