Leonardo DiCaprio së shpejti mund të martohet

30 nëntor 11:20

Leonardo DiCaprio së shpejti mund të mos jetë më beqar. Ai dhe e dashura e tij, Camila Morrone, mund të martohen shumë shpejt. Një burim i afërt me çiftin ka thënë për revistën “Us Weekly” se lidhja e tyre po bëhet gjithnjë e më serioze.

“Të gjithë afër tyre thonë se martesa mund të ndodhë shumë shpejt”, ka thënë ky burim. Modeluesja është 22 vjet më e re se aktori, por duket se kjo nuk po e pengon aspak lidhjen e tyre të dashurisë.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja Selena Gomez ka lansuar koleksionin e parë të dizajnuar…