Leonora bënë tifo për djelmoshat e Kombëtares

11 tetor 22:37

Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë,  ku është  zhvilluar loja në mes Kosovës dhe Maltës ishte e pranishme edhe Leonora Jakupi.

Në mesin e tifozëve që bënë tifo për djemtë e kombëtares sonë ishte edhe këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi, shkruan Indeksonline.

E veshur me një duks dhe kapele të ‘Daradanëve’ ajo duket e mrekullueshme.

Lajme të sponsorizuara