Lëviz nudo nëpër shtëpi, aktorja e njohur: Vajzat e mia më kërkojnë që…

19 tetor 14:06

Lëviz nudo nëpër shtëpi, aktorja e njohur: Vajzat e mia

Aktorja britanike dhe anëtarja e jurisë së “Britain’s Got Talent”, Amanda Holden, është shprehur së fundmi se dy vajzat e saj bezdisën kur ajo lëviz nudo nëpër shtëpi.
49-vjeçarja ka rrëfyer se Lexi, 14 vjeç, dhe Hollie, 8 vjeç, i kërkojnë shpesh që të veshë diçka, shkruan “Mirror”.

Lëviz nudo nëpër shtëpi, aktorja e njohur: Vajzat e mia

“Mbrëmjen e kaluar, shkova t’i uroja natën e mirë Lexit, e cila bërtiti: ‘Mami! Po flas me video! Pse duhet të jesh gjithmonë lakuriq?’”- u shpreh ajo për një revistë britanike.

Holden foli edhe për ndërhyrjet në fytyrë dhe tha se nëse do të bënte ndonjë, nuk do të tregonte. Gjithashtu kujtojmë se aktorja e njohur është u martua me producentin Chris Hughes në vitin 2008, pesë vite pas njohjes për herë të parë.

Lëviz nudo nëpër shtëpi, aktorja e njohur: Vajzat e mia

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Këngëtarja e njohur, Zaimina Vasjari, di gjithmonë se si të…