Liria-Feronikeli, përfundon pjesa e parë

12 shkurt 13:19

Përfundoi pjesa e parë e ndeshjes çerekfinale të Kupës së Kosovës në futboll në mes Lirisë dhe Feronikelit, me rezultat 0-0.

Kjo ndeshje po zhvillohet në stadiumin “Përparim Thaçi” në Prizren. Fituesi i kësaj ndeshje në gjysmëfinale do t’i bashkohet tri skuadrave tjera: Ballkanit, Prishtinës dhe Drenicës.

/Epoka e re/

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Konferenca Ndërkombëtare “Domethënia dhe rëndësia e anëtarësimit në INTOSAI: ndikimi…