Lista e golashënuesve në Bundesliga

18 dhjetor 2017 | 16:46

Sulmuesi i Bayern Munchen, Robert Lewandowski është i pari në listën e golashënuesve në Bundesliga. Polaku ka shënuar 15 gola në 17 ndeshje.

I dyti në këtë listë është Pierre-Emerick Aubameyang, i cili me golin e shënuar në fundjavë ndaj Hoffenheim ka arritur në kuotën e 13 golave.

Redaksia online
(e.r. / epokaere.com)

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ndeshja ndërmjet BC Rilski Sportist dhe Bashkimit nuk do të…