Lopez ekspozon barkun

10 qershor 11:46

Jennifer Lopez bëri që temperaturat të rriteshin ndërsa doli në Miami të mërkurën duke venë në dukje barkun e tonifikuar.

Ndërkohë, JLo shijonte një ditë me menaxherin e saj afatgjatë Benny Medina, Ben u pa që luante bixhoz dhe po filmonte një film të ri në Las Vegas, sipas TMZ. Lennifer nuk e la mungesën e Ben ta ndalonte atë të kalonte një ditë të mirë. Këngëtarja e ‘Waiting For Tonight’ ishte një vizion i besimit ndërsa u largua me trupin e saj të përsosur.

Aktorja u shfaq me humor të mirë ndërsa dilte pranë menaxherit me duart e saj mbështetur brenda xhepave të veshjes së saj të gjelbër. Dyshja mund të ketë qenë duke biseduar për biznes ndërsa u tërhoqën, duke shijuar ajrin e pastër pas mbi një viti të kufizimeve të maskave.

Si zakonisht, Jennifer dukej e gatshme për palestër me flokët e saj të zbukuruara të lidhura me disa fije të lirshme nga qafa e saj.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Telekomi i Kosovës, dikur ndërmarrja më profitabile në vend, sot…