Loredana bën tatuazh një emër të veçantë

21 qershor 23:19

Rep-artistja e njohur, Loredana Zefi ka bërë një tatuazh të ri. Artistja, e cila pëlqehet shumë për muzikën që bën, kësaj radhe ka vendosur t’ua dedikojë një shkrim atyre që qëndrojnë prapa çdo suksesi të saj.

Përmes një postimi në InstaStory, Loredana tregon se ka bërë në krah emrin e producentit ‘Macloud’.

Kjo mbase për shkak të punës së madhe dhe sukseseve që ka arritur falë tyre përfshirë këtu edhe producentin tjetër, Miksu.

Kujtojmë që Loredana ka një sërë tatuazhesh të tjerë duke përmendur këtu edhe emrin e vajzës së saj, Hanës./abcnews.al

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Shefi i politikës së jashtme të Bashkimit Evropian, Josep Borrell,…