Low, trajner i Arsenalit?

06 mars 10:25

Joachim Low pritet të largohet nga Gjermania pas Kupës së Botës. Sipas “Daily Mail”, ka gjasa që gjermani të kalojë në Premierligë.

Arsenali e konsideron atë si zëvendësuesin ideal të Arsene Wengerit. Negociatat pritet të finalizohen në korrik, pas largimit të Wengerit dhe pas përfundimit të Kupës së Botës.

Fjalët Kyçe:

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Drita nga Gjilani dhe Vëllanzimi nga Gjakova të premten e…