Luan Krasniqi publikon foto për herë të parë me dy fëmijët e tij

13 tetor 11:52

Ish-boksieri Luan Krasniqi pas përfundimit të karrierës ka qenë goxha aktiv me aktivitete të ndryshme sidomos ato humanitare.

Por, është një pjesë të cilën ai pa kompromis e ka mbajtur larg syrit të publikut e ajo është familja.Numërohen në gishta fotografitë e tij me bashkëshorten, Suedën teksa për fëmijët e ish-boksierit dihet fare pak.

Sidoqoftë, me kohën, mesa duket as Luani nuk po i shpëton epokës së dominimit të rrjeteve sociale.

Ai së fundmi ka postuar një fotografi me dy fëmijët, vajzën dhe djalin.

Fotoja është shkrepur gjatë pushimeve të familjes Krasniqi në Dubai.

Luan Krasniqi (Deutschland) mit Partnerin Sueda Sali am Rande der Bild  Osgar Preisverleihung 2007

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Dëshira për të pasur në skuadër lojtarë që bëjnë diferencën…