Luana: Jam duke realizuar ëndrrën e nënës time

17 maj 10:36

Luana Vjollca po numëron suksese të njëpasnjëshme.

Para disa ditësh ajo ka pozuar për revistën turke ‘Modda Turkey’, gjatë të cilës ka folur dhe për jetën e saj në të dyja sferat, private dhe profesionale.

Pyetjes se çfarë do të thotë muzika për të, Luana i është përgjigjur duke thënë se me muzikë mundohet që në një mënyrë të realizoj ëndrrën e saj edhe të ëmës.

Mamaja e moderatores kishte qenë një këngëtare shumë e mirë por për shkak të rrethanave në atë kohë ajo nuk mundi të luftoj për ëndrrën e saj.

“Siç e kam thënë muzika është pasioni im, por më shumë se kaq është pasioni i nënës sime. Ajo ka qenë një këngëtare e shkëlqyer por koha dhe rrethanat e kanë bërë të pamundur ndjekjen e ëndrrës. Kështu mendoj se me këndim jam duke realizuar ëndrrën tonë për ne të dyja”.

View this post on Instagram

Pite me kos apo ushtrime ?

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

View this post on Instagram

Ku i ke mendt ti djalo ? #PaPanik (Link In Bio)

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Juventusi ka nisur nga puna për të gjetur pasuesin e…