Luana shfaqet plot ekstravagancë në Milano

30 shtator 15:13

Luana Vjollca vazhdon që të tërheq vëmendjen gjatë Javës së Modës në Milano

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare pritet që të kthehet me një emision të saj në ekranet e televizioneve shqiptare, pas një kohe të gjatë.

Por, deri me tani ajo ka zgjedhur që të jetë aktive gjatë Javës së Modës në Milano, të cilën ajo e ka vizituar me sa duket familjarisht, pasi që në Milano është parë të bëjë foto edhe kunati i saj, Getoar Selimi dhe motra e saj, Marina.

E veshur me tërësisht me të bardhë ajo është parë duke hyrë në njërën prej sfilatave që janë duke u mbajtur në Milano gjatë kësaj jave.

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino, është pritur nga ministri i…