Luana Vjollca me mëngjes uron ndjekësit e sajë

24 janar 2019 | 13:21

Prezantuesja që përherë reflekton stil dhe bukuri në paraqitjet e saj, vjen me një postim të ëmbël në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Me një fustan të kaltër, ajo duket fantastike teksa shfaq edhe pjesë të trupit të saj super seksi, duke iu thënë uruar ndjekësve të saj “mirëmëngjesin”.

Image result for luana vjollca

Image result for luana vjollca

Related image

Image result for luana vjollca

Lajme të sponsorizuara

Të fundit
Ministri i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica, priti në…